.

.

Сребро позлатен мазна 4mm 6mm 8мм 10мм 14mm шупливи монистра хривнија накит дива лејди мода висок квалитет 925 Plata накит 20CM

Сребро позлатен мазна 4mm 6mm 8мм 10мм 14mm шупливи монистра хривнија накит дива лејди мода висок квалитет

Оценка на посетителот:

DEN 110.00 -49 %
DEN 215.52
Залиха
Достапно за нарачка

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Обликотшема:
Топката
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Број На Модел На:
925 сребрен Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
накит нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Легури,Вистински,SWA Елементи,Австриската Кристали
Употреба:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија, Свадба
Клучни зборови:
Свадба Накит Braceletse
Еколошки Стандарди:
Олово,Никел Слободни , Алергија слободни, Никогаш не Боли раката
Н W:
16g

Купувачи како што избираат