.

.

Розова Свадба Ракавици Прст Зглоб Должина Краток Свадба Ракавици За Жените Црвено/Бело/Кралска Сина/Виолетова/Црна Gants Де Mariee BV009

Розова Свадба Ракавици Прст Зглоб Должина Краток Свадба Ракавици За Жените Црвено/Бело/Кралска Сина/Виолетова/Црна

Оценка на посетителот:

DEN 342.00 -5 %
DEN 360.00
Залиха
Достапно за нарачка


Боја : боја на слонова коска,бела , црна , розова , црвена , кралска сина , пурпурна,злато , жолта , сребрена сива
Големина : Нашата Ракавици со Еден Големина
Розова Свадба Ракавици Прст Зглоб Должина Краток Свадба Ракавици За Жените Црвено/Бело/Кралска Сина/Виолетова/Црна Gants Де Mariee BV009
Кина пост воздух mail : 25-60 дена . Време е неизвесна , некои земји може да добиете предмети во 30 дена , но некои ќе трае подолго .
ако не можете да добиете предмети во текот на 60 дена , ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.
Ако ви треба производ итно , ве молиме изберете EMS , DHL , превозот време на DHL е 3-12 дена . Тоа само да се земе за 3 дена за НАС,CA,Мексико. За некои далечни земји , тоа ќе трае околу 10 дена , вие треба време да се направи царинската clearances.
Методите на плаќање што може да се прифати : Visa, Master Card, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер
1.Било какви прашања ве молиме, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот на iterm.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.
2.Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се изменети и
не се носи. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.
3.Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас
4.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено.
5.Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност.
Вашата Сите 5 Ѕвезди Коментарите Најголема Мотивација на Нашиот Пат Напред!!!

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Злато, Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Ракавици
Пол:
Жените
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Техника:
Облека Обоена
Материјал:
Полиестер
Свадба Ракавици Стил:
Прст
Ракавици Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Sunzeus
Број На Модел На:
BV009

Купувачи како што избираат