.

.

120pcs Случајно се Меша дрвени букви за одликувања, Дома Декор DIY Scrapbooking letras за Занаети Decorativos

120pcs Случајно се Меша дрвени букви за одликувања, Дома Декор DIY Scrapbooking letras за Занаети Decorativos

Оценка на посетителот:

DEN 287.00 -8 %
DEN 311.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.04 инчи) сликите се од вистинска предмети, ве молиме обратете се на форма и боја. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.38 ДОЛАРИ 7. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас! · Вашето задоволство е наш врвен приоритет!. Ако ви се особено загрижени за просечната дистрибуција на секоја буква или број, не се купи! Големина : За : Случајни микс (L*W). Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.
Политика На Враќање
· Ако на тоа em s се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Можеби некои бои не се исти како шоу,ве молиме да се ЗАБЕЛЕЖИ.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно .
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
Броеви
Писма
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.68 Главниот Вовед Мешани случајно од акциите бои. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош . Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. Совети : 1 инч=25. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. На броеви и букви во продажба се случајно се меша, Тоа е можно дека поединечните броеви и букви дури и не се.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
YJ61122351416-2
Бренд Име:
AXHSR
Тип На Производ:
Други
боја:
случаен мешани
Големина:
Random mixed
Стил:
Букви и броеви

Купувачи како што избираат