.

.

2006-2011 година За Chevrolet Нови Epica Задните светла LED Опашка Светилка ПОТ

2006-2011 година За Chevrolet Нови Epica Задните светла LED Опашка Светилка ПОТ

Оценка на посетителот:

DEN 13866.24
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот :
Опис На Производот :
1.Стил : LED задни Светла.
2.Боја на домување : Црвена.
3.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,2 ПАРЧИЊА/картон).
4.Надградите вашиот возило со racing изглед.
5.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
6.Директна замена.
7.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
8.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
9.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1. Сместување : анти-УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Интерни на домување : анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.
И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на предлогот

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
за Нова Epica
Автомобил Производител:
Chevrolet
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC
Напон:
12V
Автомобил модел:
за chevrolet
Година:
2006-2011 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
30inch
Објектот Тежина:
6kg

Купувачи како што избираат