.

.

Weiou 4M Рефлексивни Shoelaces Видливост Рамни Чевли Laces Работи Велосипедизам Одење Безбедност Shoestrings За Ултра Зголеми Ткаат Лента

Weiou 4M Рефлексивни Shoelaces Видливост Рамни Чевли Laces Работи Велосипедизам Одење Безбедност Shoestrings

Оценка на посетителот:

DEN 51.00 -15 %
DEN 60.00
Залиха
Достапно за нарачка


Weiou 4 M Рефлексивни Shoelaces Видливост Рамни Чевли Laces Работи Велосипедизам Одење Безбедност Shoestrings За Ултра Зголеми Ткаат Лента
Акции Dimentions : 90 * 0.8 cm
Акции Бои : 7 Бои кои можете да изберете.
1.Големина
Поддршка Прилагодени Должина и Широчина;
2.Боја
На дното Било која Боја + Натпревар Сива 4 M;
3.Материјал
Полиестер + 4 M Материјал рака + Пластика совети;
4.Логото
Поддршка за Печатење на Логото на Пластични или Метални Aglets;
5.Бруто Тежина
За 20g / Пар;
6.Објектот Карактеристики
Рефлексивни; Висока јачина;Добра изолација propertie; отпорни на Абразија;Хемиски отпорни ;
7.Примена Предмет
Спортски Чевли,Секојдневен Чевли на Децата Чевли,итн;
8. Сертификат
Oeko-tex-100,ISO9001,SGS,CE
9.Примерок такса
Бесплатен Примерок,а купувачот да си дозволат за превозот надомест.
Забелешка : Ако сакате да направите поголема цел повеќе од 30 парови на секоја боја,ве Молиме контактирајте со нас за помош.Ние би сакале да ви ја понудиме трговија на големо цена.
Високо рефлективна shoelaces функција :
Главната карактеристика е дека 4 M shoelaces може да се одразат сонце и силна светлина. Кога луѓето носење на чевли со 4 M shoelaces одиме надвор, светлината од shoelaces може да се направи возило возачи известување на вокер и да ги преземат претпазливост за да се заштити безбедноста на корисникот. Во забавни места како што се страни, рефлексија од светлата на shoelaces можат да привлечат внимание од другите луѓе.
Одговара perfecly со секоја видови на брендирани работи чевли,Патики и така натаму.
Детали за производот : 100% нови Боја : 7 бои се на располагање, види слика подолу Материјал : полиестер и 4 M рефлексивни материјал Должина : околу. 90cm/35" (овие shoelaces беа meassured и се сечат од страна на машината, може да има 1 до 2 cm разлики) Ширина : прибл. 8мм кога ќе се стави количество "1", значи ќе добиете 1 пар на shoelaces
Забелешка : бидејќи на светлината ефект на прикажува од различни компјутери, некои мало боја разлики се неизбежна!
Weiou Shoelaces Обичај Должина Препораки :
Ние, исто така може да ги прифати приспособен должина и боја според вашето барање како примерок цел,ве Молиме контактирајте со нас за помош.
Забелешка : ве Молиме изберете боја и должина што ја сакате од листата ,а потоа ние ќе ви ја испратиме она што го сакате ,ако не можете да најдете боја и должина што сакате ,ве молиме контактирајте со нас за помош.
Пакетот вклучува :
1 парови на 4 M рамен shoelaces (1 пар=2 парчиња)
Производот Се Покаже :
Купувачот Покажува

Карактеристики на предлогот

Должина:
70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 150cm, 160cm
Бренд Име:
Weiou laces
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
4MFSL01
Функција:
Високо Рефлективна, Рамна,Трепка,Безбедност
Тип На Објект:
Shoelaces
Ширина:
0.8cm,Support Customized Width
Должина:
90cm,Support Customized Length
Материјал:
Полиестер + 4M материјал + Пластика совети;
логото:
Поддршка за Печатење на Логото на Пластични или Метални Aglets;
Сертификат:
Oeko-tex-100,ISO9001,SGS,CE
боја:
Дното внатре боја + 4M Сива
АКЦИИ на Бои:
7 бои во акции;
кориснички:
Поддршка на било мини цел
Пакет:
1 пар/opp polybag

Купувачи како што избираат