.

.

Мотоцикл Издувните Лизгачот Несреќа Подлога Заштитник За KAWASAKI Z1000 Z1000SX 2014 Z800 2013 2014 година

Мотоцикл Издувните Лизгачот Несреќа Подлога Заштитник За KAWASAKI Z1000 Z1000SX 2014 Z800 2013 2014 година

Оценка на посетителот:

DEN 830.00 -9 %
DEN 912.00
Залиха
Достапно за нарачка


Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани.
Материјал : ЦПУ Машински 6061-T6 алуминиум легура протезата со заштитник ПОМ
Во Боја : Црна,Сина,Црвена,Титаниум,Злато
Количина : 1pcs издувните лизгачот (но не 1 пар)
- Оваа Несреќа Подлога е наменета за спречување на вашиот велосипеди од паѓаат scraching кога трки или брзо-брзо возење
- Висок квалитет на CNC Алуминиум, заштита на вашиот велосипед од повеќе време на тешка несреќа, трајни производи за долгорочна употреба
Инструкции за инсталација Не се вклучени.
Fitment :
За KAWASAKI Z1000/800 Z1000 SX 14
За KAWASAKI Z1000 14
За KAWASAKI Z800 13-14
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
NICECNC
Име На Модел:
FCS007BL +SKU
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
CNC Машински 6061-T6 алуминиум легура протезата со заштитник ПОМ
Тип На Објект:
Паѓа Заштита

Купувачи како што избираат