.

.

SG254.37.147, на буш за del torrente, возење опрема за YTO трактор SG254, 22 заби внатре L=405mm

SG254.37.147, на буш за del torrente, возење опрема за YTO трактор SG254, 22 заби внатре L=405mm

Оценка на посетителот:

DEN 1189.92
Залиха
Достапно за нарачка


Дел име : опруга
завршува 17 splines + 12 splines
вкупна должина : 405mm
Дел број : SG254.37.147

Карактеристики на предлогот

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
SG254.37.147
Бренд Име:
AgroTALK
Материјал:
Карбид
is_customized:
No

Купувачи како што избираат