.

.

Бесплатен Превозот B156XW02 V. 2 V. 0 V. V. 3 6 B156XTN02 CLAA156WB11A N156B6-L04 N156B6-L0B BT156GW01 N156BGE-L21 LP156WH4 TLA1 TLC1/B1

Бесплатен Превозот B156XW02 V. 2 V. 0 V. V. 3 6 B156XTN02 CLAA156WB11A N156B6-L04 N156B6-L0B BT156GW01 N156BGE-L21

Оценка на посетителот:

DEN 2874.24
Залиха
Достапно за нарачка

Ако прашања се јавуваат, како и сите со спонзор треба веднаш да се провери ситуацијата и да го извести курир или одбивање на проблемот делови.Ви благодарам многу! ние ќе се потрудиме да ги задоволи за вас
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга s , ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации .
Ние и ветуваме на гаранција на 90 дена за оваа содржина, како и превозот на трошоците за враќање треба да биде дадена од страна на купувачот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги . Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во yourcountry. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Продавница за продажба на стоки имаат објавено гаранцијата кревка тагови, како што е гаранција ознаки во гарантниот период се искинати нагоре.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Карактеристики на предлогот

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
CSZOJ
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот
Примена:
Лаптоп
Големина На Екранот:
15.6
квалитет:
100%тест и
LCD модел:
B156XW02 V. 2 V. 0 V. V. 3 6 B156XTN02 CLAA156WB11A N156B6-L04 N156B6-L0B
Резолуција:
1366*768
Интерфејс:
40pins
Пазарот:
Целиот свет
Известување:
Ве молиме напишете вашиот лаптоп модел

Купувачи како што избираат