.

.

Бесплатен превозот КОЛ 1mm /2MM/3ММ/ RED/СИНО/ЦРНА/ЖОЛТА/ЗЕЛЕНА/ 600V / 2:1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS

Бесплатен превозот КОЛ 1mm /2MM/3ММ/ RED/СИНО/ЦРНА/ЖОЛТА/ЗЕЛЕНА/ 600V / 2:1 / пламен retardant / топлина shrinkable

Оценка на посетителот:

DEN 144.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 1mm /2 MM/3ММ/ намали цевка / 600 V / 2 : 1 / пламен retardant / топлина shrinkable цевка / ROHS / UL Сертификација Име на Производ : Топлина се Смалуваат Цевки; Целосна обнова температура : 80 C; Температура опсег : -55 C ~ 125 C; Температура оценка : 125 C; Кратката намалување : ≥ 50%; Надолжни намалување : ≤ 8%; Номинална Напон : 600 V;

Карактеристики на предлогот

боја:
1mm, 2mm, 3мм
Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1mm

Купувачи како што избираат