.

.

10pcs 49mm Snap-На Леќа Леќа на Предната Камера Капа Покрие без јаже за 49mm филтер леќа dslr фото Објективот Заштитник

10pcs 49mm Snap-На Леќа Леќа на Предната Камера Капа Покрие без јаже за 49mm филтер леќа dslr фото Објективот

Оценка на посетителот:

DEN 264.00 -8 %
DEN 287.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : го Заштитува вашиот леќа или филтер со оваа камера пластични snap на леќа капа Вклопува 49mm филтер големина леќи.
Пакет се вклучени : 10x Објектив Капа 1xtracking број

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
49mm

Купувачи како што избираат