.

.

Нови 8 изборен бои 40pcs/пакет петел седло hackle летаат врзување петел Schlappen пердув пастрмка steelhead муви врзување материјали

Нови 8 изборен бои 40pcs/пакет петел седло hackle летаат врзување петел Schlappen пердув пастрмка steelhead

Оценка на посетителот:

DEN 134.40
Залиха
Достапно за нарачка


Нови 8 изборен бои 40pcs/пакет петел седло hackle летаат врзување петел Schlappen пердув пастрмка steelhead муви врзување материјали
Карактеристики : eapecially за врзување streamer и волнеста bugger. нашите предмети се од висок квалитет, и специјализирани страна на постојаност на боја и добра форма. што повеќе, тоа е abosultely не-токсични. pls се чувствуваат сигурни да се купи.
Спецификација : 1. страна бране, должина опсег од 12cm-18cm
2. не - токсични обоена, висока постојаност на боја, fadeless
3. меки и лесно свиткана, вечера материјал за учениците да се поврзе(врзување) streamer или волнеста bugger мами
Пакување : 40pcs/многу во една боја, 8 бои за да изберете од

Карактеристики на предлогот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
ФТУ-2
категорија:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
Кралската Sissi

Купувачи како што избираат