.

.

Мода нови Pendant Ѓердан Шарени Lampwork стакло Pendant Ѓердан Етерично Масло Diffuser Парфем Шише ТОПЛА

Мода нови Pendant Ѓердан Шарени Lampwork стакло Pendant Ѓердан Етерично Масло Diffuser Парфем Шише ТОПЛА

Оценка на посетителот:

DEN 61.44
Залиха
Достапно за нарачка


1.Материјал : Стакло&Кабли
2.Износ : За вашиот изберете
3.Големина : 30*26mm, синџир : 34.5 cmcm
4.Боја : се погледне на слика
5.Облик : Шише
6.Тип : Трговија На Големо
7.Состојба : Нова
Забелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере. Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред. Плаќање : Да се заштити вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот : 1. Ние нормално брод нарачки во рок од 48 часа по потврдување и проверка на податоците за плаќање. 2. Следење на Време : откако ќе го испратите на нашиот вашата стока, понекогаш систем за следење ажурирање информации полека , не грижете се, само се чека повеќе од неколку денови и да се провери. Ако имате проблем во следење или производи, ве молиме да не се отвори спорот, и да контактирате со нас , ние ќе ви помогнат да се реши проблемот ПОБРЗО.
3. Време на испорака :
Економија Int'l Превозот Генерално,за 1-3 недели во АЗИЈА,Западот Евра,Северна Америка.
Генерално,за 22-39 дена да RU,Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра.
Int'l Express , трае околу 3-8 работни дена да пристигнат.
Нормално,ние бесплатен превозот од Int'l Изразат за вредност повеќе од US$135.00
времето за испорака зависи од поштата, не можеме да се контролира, Понекогаш време на испорака треба повеќе од 40 дена, ако не можат да чекаат pls не цел, ви благодариме за вашето разбирање. 4. Испорака метод : превозот од економијата пост стандардната вредност подолу од US$6.00. превозот со Регистрирани Пост за вредност погоре од US$6.00. 5.Вашиот објект ќе биде професионално спакувана по внимателно инспекција. Сите објектот треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. За да се намалат трошоците за нашите купувачи, сите објекти ќе бидат означени како подарок и ниска вредност за да биде квалификуван за слободни даноци и давачки. 6.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
QianBei
Број На Модел На:
MM981-1071-1007-1032-1105-1144
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
боја:
мешани
Материјал:
Стакло
Обликот:
Шише
шише големина:
30*26mm
ocassion:
партија и подарок
синџир:
34.5 cm
синџир материјал:
Кабли
количина:
1pcs

Купувачи како што избираат