.

.

WELLMORE Tassel обетки имаат црна/сива/purple3 боја мода кристал tassel обетки за жени

WELLMORE Tassel обетки имаат црна/сива/purple3 боја мода кристал tassel обетки за жени

Оценка на посетителот:

DEN 94.00 -50 %
DEN 187.20
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на WELLMORE Накит Фабрика продавница
Фабрика Директни добредојдовте на големо и мало
answer : ___________________________ note :
1 : Откако ќе го потврдите плаќањето,тоа е бесплатен превозот! ние ќе испрати предмети во 2~7 ден од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. тоа usualy потреби 35-60 работни дена. друга земја тоа обично се од 60 до 90 дена, (зависи локација) за да стигне до одредиштето во поголемиот дел од светот ,но некои причини, packge може да потрае подолго време за да се дојде до вашиот дом.ако у цел 2 компјутери ,ќе испрати у нарачка од Кина Пост Воздух Пошта,тоа ќе пристигнале earilry!
Цел повеќе од ¥150$, бесплатен превозот со ЕМС/DHL
2 : Ако цел голема количина, ве молиме контактирајте со нас . Тука сите наши предмети се нови убав и модерен со ниска цена, трговија на големо добредојде!
Ве молиме да користите "Прашајте го Продавачот Прашање" линк за да ни се обратите за било какви прашања. Ние нормално одговор на секоја порака во рок од 24 часа.
Ако имате било какви прашања можете да контактирате со мене или ме напушти! Ви благодариме !

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
E16002
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
wellmore
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски

Купувачи како што избираат