.

.

Мермерна Текстура Случај За Apple Macbook Air 11 инчен A1370 A1465 Hardshell Покритие за Macbook air 13 инчен A1369 A1466 Лаптоп Случаи

Мермерна Текстура Случај За Apple Macbook Air 11 инчен A1370 A1465 Hardshell Покритие за Macbook air 13 инчен

Оценка на посетителот:

DEN 547.00 -12 %
DEN 621.60
Залиха
Достапно за нарачка


Ние нема да бидат одговорни за погрешен тастатура капак (Тоа е дар), ако не информира нас вашата тастатура модел.
Информации За Производот
Заштити и да го персонализирате вашиот Лаптоп со RYGOU е лесен, форма-фитинг Hardshell Случај. Таа обезбедува комплетна заштита без да се жртвува пристап кон пристаништа, светла, и копчиња. Оваа трајни Лаптоп Случај покрие, исто така, нуди софистициран стил, горивото-украсениот изградба, и rubberized нозе да се задржи вашиот лаптоп кул и цврсто во место.
Карактеристики :
1 Лесни, форма-фитинг hardshell случај
2 Комплетна заштита без да се жртвува пристап кон пристаништа, светла, и копчиња
3 Rubberized нозе да се задржи вашиот Лаптоп цврсто во место
4 Вентилација за ослободување на топлина
5 Текстура Мермер шема
6 дизајнот осигурува дека ќе имаат целосен пристап до сите порти, светла, и копчиња.
Пакет :
1 1*Лаптоп случај
2 1*Тастатура маска
3 1*Dust Plug сет(12pcs)
Препорачаните производи поврзани со оваа точка;

Карактеристики на предлогот

Големина:
Air 11 inch, Air 13 inch
Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
RYGOU
Применливи модели:
MacBook Air
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
за Macbook Air 11 13 инчен
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Briefcase
Материјал:
Пластични
Шаблон Тип:
мермер шема

Купувачи како што избираат