.

.

Голем Водоотпорен Бебе Nappy Облека Играчка Влажни Пелена Торба За Чување Шетач Топла

Голем Водоотпорен Бебе Nappy Облека Играчка Влажни Пелена Торба За Чување Шетач Топла

Оценка на посетителот:

DEN 57.00 -11 %
DEN 64.32
Залиха
Достапно за нарачка

Голем Водоотпорен Бебе Nappy Облека Играчка Влажни Пелена Торба За Чување Шетач Топла
Функција :
Лесно придава на грбот на било шетач
Кога сте надвор од dinning или игра, бебето обично мрежа облека лесно или се навлажни. Оваа торба е совршен за мајката да се носат и посебни нечистотија облека од чисти.
Тоа 's водоотпорен и може, исто така, во прилог на pram или шетач. Со оваа едноставна торба, мајката никогаш не треба да се грижите каде да се стави нечистотија облека било повеќе!!!
Бои : Жолта,Зелена,Сина,Црвена,Розова
Материјал : Водоотпорен Платно
Детални Големина : 30*25cm (L*W)
(Тоа 's manual мерења на локации, може да биде Малку грешка.)
Затворање : Патент
Миење : рака мие само
Пакет Се Вклучени :
1 Pcs x Шетач торба
започнете
крајот

Карактеристики на предлогот

Тип:
Складирање Кеси
Дебелина:
11 жица
Функција:
Порибено,Виткање,Еко-Пријателски
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Дребулии
Бренд Име:
ISKYBOB
Материјал:
Полиестер
Применливи Простор:
дневна соба
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Број На Модел На:
Q14Q71
Класификација:
Сет
Капацитет:
120ml
Производот:
чување
Спецификација:
30*25cm
боја:
Сина,зелена, розова
Тип:
Складирање Кеси
Големина:
големи

Купувачи како што избираат