.

.

Изолација кутии решетки снек послужавник за возрасни висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик вечера плоча ручек кутија Снек плоча

Изолација кутии решетки снек послужавник за возрасни висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик вечера плоча

Оценка на посетителот:

DEN 959.52
Залиха
Достапно за нарачка


Информации за производот
Име на производ : Шарени 304 од не ' рѓосувачки челик вечера плоча
Димензии : 28.5 cm* 22 cm*4.5 cm
Материјал на внатрешниот ѕид : 304 храна одделение од нерѓосувачки челик резервоарот
Материјал на надворешниот ѕид и ги опфаќаат : Храна одделение PP
Боја : pinkgreenyellow
Технологија : цртање & електролиза
Соодветна температура : -20-80 степен
Пакување : кутија боја
Боја : зелена розова портокал
Функција :
Производот е составен од основна плоча и да го покрие, во комбинација со шасија, производот има scald-доказ функција; поклопецот е во комбинација со гел материјал печат ,
Производ има истури-доказ функција.
База и маска е направена од pp,цврсти и издржливи.
Плоча е направена на 304 нерѓосувачки челик, безбедност и здравје
Лиење во едно,rim производ е crimpinged, производ electrolytic процес.
Капакот е во комбинација со гел материјал печат
Забелешки :
Не се стави производот во микробранова печка или висока температура дезинфекција кабинет, таа е достапна за disinfect од страна на озонската или варени вода.
Изолација време : 2 часа под 20 степен на собна температура.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
1
Производство:
Двојно
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Техника:
Мраз
Шаблон Тип:
Цврста
Dinnerware Тип:
Чинии

Купувачи како што избираат