.

.

Висок и низок притисок нога SP-18R 3/8 право или SP-18L 3/8 лево На стандардно е SP-18R 3/8 божиќ украси перница

Висок и низок притисок нога SP-18R 3/8 право или SP-18L 3/8 лево На стандардно е SP-18R 3/8 божиќ украси перница

Оценка на посетителот:

DEN 48.00
Залиха
Достапно за нарачка


Висок и низок притисок нога SP-18 R 3/8 право или SP-18 L 3/8 лево
Цената е за 1 парче.
Ние можеме да снабдување повеќето од машина за шиење резервни делови и приказ е само мал дел.Ако ви требаат повеќе,ве молиме да не информирате за кодирање за да се потврди цена. Дали има нешто што треба да се направи во Кина, исто така можете да ги оставите пораките за нас и ние ќе се направи сите напори да им помогне на вас. Г-дин Чен Fuchao развиено прв абразивни појас за fobric машина во Кина во 1983 година. Преку 12 години акумулира и развој, бренд се појави во 1995 година. Преку постојана иновација и раст за години, широк спектар на различни серија на производи да се преземат форма,отворајќи го патот за развој на шиење делови сектор. Нашата компанија насочена бренд-нови визуелната слика на системот, совршен квалитет и услуга во 2011 година, за да се подобри бренд напор и корпоративна култура.

Карактеристики на предлогот

боја:
18R, 18L
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
Челик

Купувачи како што избираат