.

.

Елоксирани CNC Handlebar Крајот Приклучоци за Хонда, CR CRF XR XL TRX 125 150 230 250 450 650 Мотокрос Enduro Авантури atv настана Скутери

Елоксирани CNC Handlebar Крајот Приклучоци за Хонда, CR CRF XR XL TRX 125 150 230 250 450 650 Мотокрос Enduro

Оценка на посетителот:

DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка


Елоксирани CNC Handlebar Крајот Приклучоци за Хонда, CR CRF XR XL TRX 125 150 230 250 450 650
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Пар Handlebar Крајот Приклучок
Материјал : 6061-T6 Алуминиум
Во Боја : Како На Сл Прикажани
Спречува зафат штета во случај на пад
CNC-машински дизајн направен од висока јачина алуминиум
Елоксирани површина
Многу лесно да се инсталира
Fitment :
Одговара на сите со Стандардни 7/8" или 1-1/8" Заострените handlebar Мотоцикли (KTM, Husqvanar, Хонда ,Kawasaki, Suzuki,Sherco ,Gas Gas Јамаха, Ducati,Триумф ect). Fitment податоци може да не ги листа сите модели и години.
За Хонда CR80/CR85/CR125/CR250/CR500 1990-2007
За Хонда CRF150 F/CRF230 F 2003-2016
За Хонда CRF230 L/250 L/M 2008-2016
За Хонда CRF150 R/CRF250 R/CRF250 X/CRF450 R/CRF450 X 2002-2016
За Хонда XR250/XR400/XR600 1996-2004
За Хонда XR650 R 2000-2007
За Хонда АТВ TRX250 2001-2015
За Хонда АТВ TRX300 1993-2012
За Хонда АТВ TRX400 1999-2015
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
H2CNC
Име На Модел:
алуминиум handlebar
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
6061-T6 алуминиум
Објектот Ширина:
1inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Купувачи како што избираат