.

.

Нови Пристигнување Гроздобер Етничка Тибетански Сребро Позлатен Бохемски Врежан Шупливи Пеперутка Приврзоци Ѓердани За Жените Bijouterie Femme

Нови Пристигнување Гроздобер Етничка Тибетански Сребро Позлатен Бохемски Врежан Шупливи Пеперутка Приврзоци

Оценка на посетителот:

DEN 100.00 -10 %
DEN 111.36
Залиха
Достапно за нарачка


Никел и Олово Слободни
Материјал : Алуминиумски
Синџир Големина : 600+50 mm
Тежина : 21.5 Грама

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Seblasy
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
60*40mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TUC019
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Повод:
Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носење
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Функција:
Висок квалитет
Експрес Слободен Испорака:
Цел >120usd DHL FEDEX ПРОЗОРЦИ ЕМС ARAMEX Бесплатен Превозот ...

Купувачи како што избираат