.

.

за 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 BMW 540i Багажникот Багажникот Авто Гас Пролет Амортизерите Лифт Поддржува Рамења Проп Род Рака Шокови

за 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 BMW 540i Багажникот Багажникот Авто Гас Пролет Амортизерите Лифт Поддржува

Оценка на посетителот:

DEN 1352.00 -9 %
DEN 1486.08
Залиха
Достапно за нарачка

Апликации : за 2001-2006 BMW 525i База Седан 4-Вратата на Багажникот
-Со Заден Спојлер
за 1997-2000 BMW 528i База Седан 4-Вратата на Багажникот
-Со Заден Спојлер
за 2001-2006 BMW 530i База Седан 4-Вратата на Багажникот
-Со Заден Спојлер
за 1997-2003 BMW 540i База Седан 4-Вратата на Багажникот
-Со Заден Спојлер
за 2000-2003 BMW M5 База Седан 4-Вратата на Багажникот
-Со Заден Спојлер
Спецификации :
Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)13.66
Компресирани Должина (инчи)9.69 Локација : Багажникот, на задното Лево и Десно,
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Карактеристики на предлогот

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Објектот Ширина:
2 cm
540i-Година:
1999,1997,2003,2000,2001,1998
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Производителот Дел Број:
GSBW0052-2
Објектот Должина:
13.66 inches
Поставување на Возило:
Багажникот Багажникот
Објектот Висина:
2 cm
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
BMW Модел:
540i
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Подигнете Ги Поддржува Гасни Амортизери Шокови

Купувачи како што избираат