.

.

150pcs случајно се меша Избрани Рамен Грб Дрво Број и Букви Flatback Дрвени мушка Scrapbooking diy Додатоци за занает

150pcs случајно се меша Избрани Рамен Грб Дрво Број и Букви Flatback Дрвени мушка Scrapbooking diy Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 287.00 -8 %
DEN 311.52
Залиха
Достапно за нарачка

Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош . Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас! · Вашето задоволство е наш врвен приоритет!. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.04 инчи) сликите се од вистинска предмети, ве молиме обратете се на форма и боја. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.
Броеви
Писма
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Совети : 1 инч=25.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. На броеви и букви во продажба се случајно се меша, Тоа е можно дека поединечните броеви и букви дури и не се.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.38 Главниот Вовед Мешани случајно од акциите бои.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.99 ДОЛАРИ-6. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно . Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји. Ако ви се особено загрижени за просечната дистрибуција на секоја буква или број, не се купи! Големина : За : Случајни микс (L*W).
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Монистра
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Насликани
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
YJ61122351416-2
боја:
случаен мешани
Големина:
Random mixed
Стил:
Букви и броеви

Купувачи како што избираат