.

.

Жешка! убава марами 130*130cm Жените Нова Мода Twill Свила Мал црн пипер зголеми прстен Квадратен Шамија висок квалитет на Модата shawl

Жешка! убава марами 130*130cm Жените Нова Мода Twill Свила Мал црн пипер зголеми прстен Квадратен Шамија висок

Оценка на посетителот:

DEN 501.00 -29 %
DEN 705.12
Залиха
Достапно за нарачка


Трговско Име : 130cm*130cm 100% Twill Свила голем плоштад шамија
Материјал : 60% Чиста Свила Twill
Ткаенина Тип : Свила Висок Квалитет 18mm
Одговараат за Пролет,Лето,Есен,Зима
Трговија на големо цена, Најниската во целиот Aliexpress
само за оваа недела
следната недела 18еез
Можете да се Меша било која боја ви се допаѓа
(одберете ја напушти ни реден број ви се допаѓа)
Ако сакате да се купи многу,обратете се кај нас за да се добие најдобра Цена

Карактеристики на предлогот

Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
100cm-135cm
Број На Модел На:
PR42
Тип На Објект:
Марами

Купувачи како што избираат