.

.

SG254.37.148,возење опрема 540rpm за YTO трактор SG254, 14 заби 17 splines

SG254.37.148,возење опрема 540rpm за YTO трактор SG254, 14 заби 17 splines

Оценка на посетителот:

DEN 708.00
Залиха
Достапно за нарачка


Дел име : возење опрема (за del torrente,)
540 вртежи во минута, 14 заби и 17 splines внатре
Дел број : SG254.37.148

Карактеристики на предлогот

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
YTO SG254.37.148
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AgroTALK

Купувачи како што избираат