.

.

трговија на големо цена 5/10/100meters 1.5/2/2.4/3.2/4mm Изберете ширина Топката Монистра Синџир од не ' Рѓосувачки Челик DIY Наоѓање на Накит

трговија на големо цена 5/10/100meters 1.5/2/2.4/3.2/4mm Изберете ширина Топката Монистра Синџир од не ' Рѓосувачки

Оценка на посетителот:

DEN 216.00 -10 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка

2/4mm
1 инч=25.99 /парче
Hotsale!Поставена Нова Пристигнување Black&Сребрена Нерѓосувачки Челик Ѓердан&Bracelet TG1065&7, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 25.
Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L
нерѓосувачки челик
5/10/100meters изберете
како истата слика
1.Hotsale! БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 5.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.6", Слободни Брод US$ 12.99 /парче
25.0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.99 /парче
21.99 /парче
.6" Hotsale Силна Сребро Нерѓосувачки Челик Мажите Подарок Ѓердан Синџир Слободни Брод US$ 16.99 /парче
158g,Силна Нерѓосувачки Челик мажите подарок 9mm сребро злато ѓердан Слободни Брод,21. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.99 /парче
Моден стил за мажи&момчиња тенка Нерѓосувачки Челик 2,5 mm стап линк Ѓердан 19.Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .4 mm или
1mm=0. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.6" Модните голема мажите тешки Нерѓосувачки челик крстот ROSARY СИНЏИР ѓердан, Слободен Брод US$ 18.6" Слободен Брод US$ 8.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99 /парче
ПОП Мажите не 'Рѓосувачки Челик 6mm сребро Рамен змија синџир Ѓердан,22. Ви благодариме!
Нови Пристигна Мода Jewely 18g Сјајна Сребро Втиснување Крстот не ' Рѓосувачки Челик Кул Nacklace.6" Слободен Брод US$ 6.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
30-45days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
30-45days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).99 /парче
НОВА Мода Злато Нерѓосувачки Челик 12mm мажите спречување на синџир Ѓердан,21.

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
1dot5mm ширина, 2mm ширина, 2dot4mm ширина, 3dot2mm ширина, 4mm ширина
Главниот Камен Боја:
5meters, 10meters, 100meters
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Монистра
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
5/10/100meters
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат