.

.

Мажите Накит 9mm 22cm јајца кругови линк синџири 925 печат сребро позлатен хривнија алка празници подарок бесплатен превозот

Мажите Накит 9mm 22cm јајца кругови линк синџири 925 печат сребро позлатен хривнија алка празници подарок бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 144.00 -49 %
DEN 281.28
Залиха
Достапно за нарачка

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
накит нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Легури,Вистински,SWA Елементи,Австриската Кристали
Употреба:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Клучни зборови:
Свадба Хривнија Накит
Еколошки Стандарди:
Олово,Никел Слободни , Алергија слободни, Никогаш не Боли раката
Н W:
35g

Купувачи како што избираат