.

.

5x LED Лента Конектор GU10 Приклучок За Халоген Керамички Сијалица Светилки Носителот База Жица Џек

5x LED Лента Конектор GU10 Приклучок За Халоген Керамички Сијалица Светилки Носителот База Жица Џек

Оценка на посетителот:

DEN 105.00 -5 %
DEN 110.40
Залиха
Достапно за нарачка


Опис : Керамички светилка фитинг за стандард GU10 сијалица Погоден за LED, CFL и Халоген Користете го ова за да ги собере сите GU10 сијалица во тешко банкарскиот систем. Тоа ви овозможува да го приклучиш во вашиот LED, CFL или Халоген сијалица, и да го прикачите на нормално осветлување жица. Должина на Води : Околу 15cm Детали се прикажани во слики. Објектот Слики :
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Ако се направи цел повеќе од $5 ,Ние ќе го испрати тоа со следење на број.Јас 2.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 72 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 3.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.
3. Враќањето објект мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.
4. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница. Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме контактирајте со нас, не директно отворените спорови. Ние не сакаме било спор,ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас.
1. ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена со нашите дополнителни трошоци (вклучувајќи го и превозот надомест откако ќе ги Примите Неисправни објект.
2.Ако објектот Неисправни после 3 Месец, купувачи се уште може да го испрати назад. Ние ќе контактирајте со добавувачите или manufactory за Гаранција. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Карактеристики на предлогот

База Тип:
GU10
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
MengJay
База Материјал:
Керамика и Порцелан
Гаранција:
1year

Купувачи како што избираат