.

.

Симпатична Змеј Животинско Кукли, 16 СМ Бебе Кадифен Играчки,Деца, Играчки ,Слатки Џеб Кадифен Играчки Испрати Деца Како Подарок Со Бесплатен Превозот

Симпатична Змеј Животинско Кукли, 16 СМ Бебе Кадифен Играчки,Деца, Играчки ,Слатки Џеб Кадифен Играчки Испрати

Оценка на посетителот:

DEN 372.00 -7 %
DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка


Производ Функција :
Големина на : Висок 16 cm
Пакет Тежина : 250g
Материјал : ПП Памук
Пакет за стоката : 1 BUC
Опција : 1 Видови
Слика Покаже :
ПОВРАТНИ информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "совршен 5 ѕвезди" . Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе ви одговори во прв пат.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Мини
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
BinLing
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
MR034
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Предупредување:
ЗАДРЖИ ОГАН ДАЛЕКУ
Пополнување:
PP Памук
Форма:
Змеј
Животни:
Змеј

Купувачи како што избираат