.

.

100Pcs/многу Перница Хартија Бонбони Кутија Свадба Подарок за Гости ви Благодариме Подароци во Кутии за Партија ќе се Сретне Нова Година, Божиќ Декорација

100Pcs/многу Перница Хартија Бонбони Кутија Свадба Подарок за Гости ви Благодариме Подароци во Кутии за Партија

Оценка на посетителот:

DEN 1322.88
Залиха
Достапно за нарачка


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Бонбони кутија
Материјал : Картон
Дизајн : Свадба бонбони кутија,Благодарение подарок кутија,Партија корист.
Пакет се вклучени : 100pcs

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
CB0062
Материјал:
Картон
Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Божиќ,Свадба
Големина:
11*6.5cm

Купувачи како што избираат