.

.

2017 најновите модели Bana цвеќиња 7 Чакра Старател Природен камен pendant ѓердан жените накит Е најдобар Нова Година подароци

2017 најновите модели Bana цвеќиња 7 Чакра Старател Природен камен pendant ѓердан жените накит Е најдобар Нова

Оценка на посетителот:

DEN 91.00 -15 %
DEN 107.04
Залиха
Достапно за нарачка


1538 Топла 4.3 американски ДОЛАРИ / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче 4.3 американски ДОЛАРИ / парче парче парче парче парче

Карактеристики на предлогот

Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
00SP0392
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Повод:
Anniverrsary;Ангажман;Подарок;Лице;сувенири;свадба;Други
Место на Потекло:
Кина(mianland)
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Стил:
Класичен Трендовски Секојдневен Мода
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима

Купувачи како што избираат