.

.

10 ft должина позадина свадба декорација партија фаза свадба декоративна позадина позадина завеса swags мраз свила ткаенини

10 ft должина позадина свадба декорација партија фаза свадба декоративна позадина позадина завеса swags мраз

Оценка на посетителот:

DEN 3541.00 -15 %
DEN 4166.40
Залиха
Достапно за нарачка

Сите плаќања мора да се направи во рок од 7 дена по аукција е затворена. Ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да побарате пред да го купите!
Swags натпревар со позадина (ако сакате позадина, ве молиме контактирајте со нас пред да ја купите)
Боја на вашиот избор
Превозот Преку "федекс" /dhl/ups/ems(depens од страна на нашата компанија) , време на испорака ќе биде за 7-15 работни денови во вашата земја. Ако не можете да accpt дека, само не се купува !!!! 7. Овој материјал е многу мазна, ткаенина беше ткиво. На враќање превозот ќе биде на ваш трошок и ќе исто така, да се ре-плати за размена повторно да биде транспортирана до вас. Тоа ќе влијае врз нашата продажба, нашите приходи. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние се даде сè што секогаш доаѓаат со задоволство гаранција : ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети. се надеваме на вашето разбирање. Ако сакате да се мијат, подобро да се користи страна, не од страна на машината. Ако не ми пречи, ве молиме не брзајте и ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Оценки за нас, кои се од витално значење за растот на нашата мала компанија. На должина и боја може да се промени (ве молиме контактирајте со нас пред). Сите предмети се за вистинска снимање. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена од денот на приемот.Предмет : свадба позадина swags(погоден за позадина 3*3 метри) Висина : околу 120-130cm Должина : 3meter (arouond 10 ft) Материјал : Ice свила материјал во Боја : ве молиме одвојте подолу боја шема за упатување ве молиме да ни остават msg за бојата број или сакате да зборувате со нас пред да ја купите за да бидете сигурни дека тоа има акции!! Совети : 1. Обработка виси : род џеб + врски. Сепак различни монитори може да има малку боја разлика. Ве молиме контактирајте со нас наскоро. Бидете сигурни дека вашите детали адреса и име и презиме во alibaba е апсолутно точно. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. Ако превозот време е малку подолго, ве молиме, не купувајте на овој објект. Цената не вклучувајќи цевка стојат, само за драпериите. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ве молиме имајте во предвид дека предметите да се вратат мора да биде во НОВА состојба. Ние брод на адресата наведена од страна на alibaba. Плаќање 1. Па ние да работат заедно за да се направи тоа право за вас. кога ќе ја отворите парцела, тоа мора малку мирис,само да се стави под ветар, тоа ќе исчезне. Цената е само за 1 парче swags (не вклучувајќи бела позадина) 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! Повратни информации, Ние секогаш се добијат позитивни повратни информации.
Ние БЕГ дека ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Ако сакате да ме остави негативни, ве молиме обратете ми се на прво место. ви благодариме многу. И негативни повратни информации е навистина лошо за нашата alibaba продавачот.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме промени во alibaba прво како ние само ќе брод вашата alibaba адреса. Услуги на клиентите добредојдени се сите трговија на големо нарачки/барања и ние можеме да снабдување речиси било каков поредок од една десетина за да Илјади, ако треба, ве молиме контактирајте со мене, јас ќе понуди еден трговија на големо цена, благодарение.

Карактеристики на предлогот

боја:
34 Кралска сина, 66 Лимон жолта, 6 лимон зелена, 21 нане, 52, дип парпл, Изменуваат, 35 бургундија, 30 злато, 29 црвена, 1 бела, 24 црна, 28 lavander, 22 розова
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Мраз свила ткаенини
Шема:
Никој
Бренд Име:
tanmeluo
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Свадба Позадина Swags
Точка име :
Свадба Позадина Swags
боја:
Мулти, прилагодени
Материјал:
мраз свила материјал
Тип:
Боја Перика
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц
Спецификација:
>2.5M

Купувачи како што избираат