.

.

Топла Продажба Рака-насликани Симпатична Швајцарија Крави 3D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Декор

Топла Продажба Рака-насликани Симпатична Швајцарија Крави 3D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни

Оценка на посетителот:

DEN 321.12
Залиха
Достапно за нарачка


Топла Продажба Рака-насликани Симпатична Швајцарија Крави 3 D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Дома Decortion
Материјал : Високо квалитетен смола занает
Големина : 6*3.8 cm (прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM грешка)
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!

Карактеристики на предлогот

Тип:
Фрижидер Магнети
Магнетни Налепница Стил:
Животните
Број На Модел На:
YDD017
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 8 години
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Цртан филм

Купувачи како што избираат