.

.

Автомобил потпирачи за глава Назад Седиште Планината Носителот Лулка За Ipad за Samsung Таблета Универзална#T518#

Автомобил потпирачи за глава Назад Седиште Планината Носителот Лулка За Ipad за Samsung Таблета УниверзалнаT518

Оценка на посетителот:

DEN 215.00 -21 %
DEN 271.68
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Опис :
Безбедно и сигурно монтажа решение за Таблет КОМПЈУТЕР во автомобил потпирачи за глава.
Лесно прилагодливи врвот и на дното се стега да се вклопи во повеќето Таблет КОМПЈУТЕР.
Лесна со една рака операција едноставно вметнување и отстранување на повеќето Таблет КОМПЈУТЕР
Целосно се прилагодува со 360 степен ротација за оптимално гледање.
Едноставен, лесен за монтирање на системот брави вашиот уред и сигурно има.
360 степени Ротирачки Заеднички
Материјал : Пластика
Големина : Стан за 13cm*7cm, Растеглив за 21cm*7cm Количина : 1 Pc (Не вклучува телефонот) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x Таблета Автомобил потпирачи за глава Планината Носителот

Карактеристики на предлогот

Примена:
gps
Бренд Име:
Тирол
Материјал:
Пластични
Големина:
Flat about 13cm*7cm, Stretchable about 21cm*7cm
Количина:
1Pc(Не вклучува телефонот)

Купувачи како што избираат