.

.

GINTAMA Kagura Qipao Кинески Kungfu Униформа ноќта на Вештерките Cosplay Костим Врвот+Панталони+Headdress+Чевли

GINTAMA Kagura Qipao Кинески Kungfu Униформа ноќта на Вештерките Cosplay Костим Врвот+Панталони+Headdress+Чевли

Оценка на посетителот:

DEN 4079.52
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во мојата продавница ^^
Стандардна Големина S M L во парк
Функција Бренд Нови 100% Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Функција : Cosplay/партија/ Секојдневна облека Слика

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Извор:
kagura
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
kagura
Компоненти:
Врвот+Панталони+Headdress+Чевли

Купувачи како што избираат