.

.

Транспарентен 360 Покриеност Случај за S7 Работ Целосна Заштитна Телефон Покритие за Samsung Галакси S7 Работ Мека TPU Сите Круг Тенок Екран

Транспарентен 360 Покриеност Случај за S7 Работ Целосна Заштитна Телефон Покритие за Samsung Галакси S7 Работ

Оценка на посетителот:

DEN 188.00 -21 %
DEN 238.08
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Транспарентен 360 Покриеност Случај за S7 Работ Целосна Заштитна Телефон Покритие за Samsung Галакси S7 Работ Мека TPU Сите Круг Тенок Екран

Карактеристики на предлогот

Материјал:
За Галакси S7, За Галакси S7 работ
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7,Галакси S7 работ
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi case
Карактеристики:
За Samsung Галакси S7 galaxie samsun galaksi gelaksi случај
дизајн:
Бизнис,Транспарентен,Егзотични
is_customized:
For Samsung case caso bag Transparent 360 Coverage ajax ajax
Водоотпорен:
За Samsung телефон школка торба Случај за S7 Работ Целосна Заштитни
Големина:
For Samsung bag etui phone Phone Cover for Samsung shell capa
Димензии:
За Галакси S7 телефон ајакс, телефонот Galaxy S7 Работ Меки силиконски глувчето
Материјал:
За Галакси S7 телефон capinha покрие TPU Сите Круг Тенок Екран алуминиум
Број На Модел На:
Мобилен Телефон coque capa capinha kryty Залив Торба Mobil Мобилни Phon movil
feature1:
telefonen ghuthan guthain телефон puhelin puhelimen puhelimeen
feature2:
schelp omhulsel concha carapaca skal guscio став по прелива bollmann) телефон

Купувачи како што избираат