.

.

Нов Секс Играчки Силикони Дилдо G место Еротски Дилдо Анален Plug Мастурбацијата Простата Massager За жена Секс Производ За Женски

Нов Секс Играчки Силикони Дилдо G место Еротски Дилдо Анален Plug Мастурбацијата Простата Massager За жена

Оценка на посетителот:

DEN 278.00 -48 %
DEN 535.68
Залиха
Достапно за нарачка

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Нов Секс Играчки Силикони Дилдо G место Еротски Дилдо Анален Plug Мастурбацијата Простата Massager За жена Секс Производ За Женски
Спецификација : Простата Massager / Анален за маж и жена Точка бр : LB-AN005 Материјал : Безбедно на Силиконски Големина : 185mm(L)x35mm(D) Боја : Црна Површина : свилен чувство painti
Карактеристики : Безбедно на Силиконски материјал : здравје и безбедно да се користи. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Во светот Превозот (Освен за некои специјални земји и APO/FPO). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Играчки" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $7,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред. Многу реални изглед за acutal чувство. Сликите покажа за вашиот референца само, тоа ќе биде имаат неколку отстапување wtih вистински објект поради differents видите алатки и Визуелна смисла. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.p,однапред ви Благодариме за вашето трпение. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не примите пакет рок од 60 дена, да бара продавачот да го продолжи за заштита на време, или отворете некоја спор за враќање на средствата.
Пакет : 1pc x Vibrating Аналниот. Не било секси зборови за пакетот, нормално ние само се стави "Играчки" за тоа да се заштити приватноста на купувачот., Нашата цел е не дозволувајте клиенти губење на пари. Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 4. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по примена на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Ние само брод да се потврди цел адреси. Продавачот не е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.p со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
185mm(L) x 35mm(D)
Бренд Име:
lovebobe
Број На Модел На:
LB-AN005
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
боја:
Црна
Функција:
возрасни секс играчки
Земја на потекло:
Кина
function1:
Аналниот секс играчки за човекот
function2:
Жена Анален секс играчки
function3:
Приклучокот Massager
Function5:
Приклучокот Stimulater играчки

Купувачи како што избираат