.

.

HRH 50pcs/Многу Јасно TPU Тастатура Заштитник Покрива Кожата за Леново IBM Thinkpad E530 E530C E535 E545 E531 S5 E535 E540 S531 T540P

HRH 50pcs/Многу Јасно TPU Тастатура Заштитник Покрива Кожата за Леново IBM Thinkpad E530 E530C E535 E545 E531

Оценка на посетителот:

DEN 2879.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ако не примите објект по 35 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Мора да го вклучите вашиот aliexpress име и краток опис на неисправни проблем во вашето враќање пакет. HRH, изумител на тастатурата кожи и продолжува да го бара за најдобар квалитет со моден дизајн за да се обезбеди дека органски кашмир се чувствуваат. Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Објектот испратени од Кина преку Кина Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 дена.Направени од не-токсични, отпорни, високо-одделение TPU материјал повеќе тенки и високото транспарентен.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте Со Нас
Нашата канцеларија часа се :
- 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок
- 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници
.
Гаранција
1. Не влијае на светлина за осветлување на копчињата Обезбеди удобно внесување чувствуваат Отстранлив, Еколошки заштитни и идеален за отпор против пијалок или храна spillage е дома или на работа. Ние Брод на Светот.
Превозот
1., Ltd - околу компјутерски додатоци специјалист
Сите тастатура заштитници немаат мало пакет. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.18 mm Дебелина (една петина дебелината на силиконска кожа) за да се минимизира пишување пречки. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Купи со доверба
2. HRH рака тастатурата на екранот кожи е занает, кој не може да се удвои од страна на машини и други продавачи
Тастатурата ги Покрие Компатибилен со
Оваа маска компатибилен за Леново IBM Thinkpad E530 E530 C E535 E545 E531 S5 E535 E540 S531 T540 P
Пакет се вклучени :
50 компјутери TPU тастатурата на кожата
Внимание ве молиме :
Ова опфаќа САМО одговара за Америка/САД верзија на тастатурата. Тоа задржува вашата тастатура секогаш нови и чисти.
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. НЕ ја поддржува Европската/велика БРИТАНИЈА верзија која "Внесете" клуч изгледа како "7" форма
Вистински фотографии :
Купи сега повеќе отстапки!
Ви благодариме за вашиот интерес во Шенжен CH Заштитник Co.
За повеќе информации за производот, контактирајте со нас, одговор во рок од 8 часа, ако не веднаш. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
HRH Висок Квалитет Ултра Тенок TPU Тастатура Маска
Опис :
Совршено се вклопуваат за Леново IBM Thinkpad E530 E530 C E535 E545 E531 S5 E535 E540 S531 T540 P Премиум TPU материјал Ultrathin 0.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HRH
Производи Статус:
Акции
Функција:
Dustproof
сертификација:
CE FCC
Дебелина:
0.1 mm
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook
Материјал:
TPU
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Модел:
За ThinkPad E530

Купувачи како што избираат