.

.

2018 Временски ограничени Бесплатен Превозот 2 парчиња Висок Квалитет Не-стандардни 22*44*12mm 60/22 2rs Топката Имајќи Црна Престилки Сина Rs 60/22zz

2018 Временски ограничени Бесплатен Превозот 2 парчиња Висок Квалитет Не-стандардни 22*44*12mm 60/22 2rs Топката

Оценка на посетителот:

DEN 276.00 -6 %
DEN 293.28
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
2 ПАРЧИЊА Висок квалитет Не-стандардни 22*44*12mm 60/22 2rs топката имајќи Црна престилки Сина престилки 60/22 RS 60/22 ZZ
Модел
60/22 2rs
ГОЛЕМИНА
(mm)
d
22
D
44
Б
12
Нето Тежина : 0.05 килограми
Материјал
имајќи челик
Deliverydate
3-7 Дена
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Производ прикажување слики

Карактеристики на предлогот

Должина:
2RS BLACK, 2RS BLUE, ZZ
Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Како tytle
Капацитет На Моторот:
x
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Никој
Структура:
/
Должина:
44
Тип:
Топката
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
многу (2 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.180kg (0.40lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Купувачи како што избираат