.

.

Нова рачно изработени beaded 5Rows Multistrand Tassel Ѓердан мода Мулти Слој Бесконечност Ѓердани од Злато Колиер Femme Накит Bijoux

Нова рачно изработени beaded 5Rows Multistrand Tassel Ѓердан мода Мулти Слој Бесконечност Ѓердани од Злато

Оценка на посетителот:

DEN 217.44
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
EN160705
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Pendant Големина:
Возрасни големина
Материјал:
Метал
Име:
5Rows Multistrand Tassel Ѓердан
MOQ:
1Piece само
Производ големина:
48cm за најкратко/63cm за најдолго + 8cm extendar
Позлата Боја:
СЈАЈНА ЗЛАТО
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
ColorEnvironment-пријателски материјал:
Метален Синџир+ Монистра + Алуминиумски делови

Купувачи како што избираат