.

.

XSL-212 9V Батерија Полнач Интелигентни Мулти-Полнач

XSL-212 9V Батерија Полнач Интелигентни Мулти-Полнач

Оценка на посетителот:

DEN 263.52
Залиха
Достапно за нарачка

карактеристики : Полначот : Тежина : 100 g Големина : 8.5x4x5 см Текст : 220 V, 50 ~ 60 Hz Излез : 9 V, m A x 2 9 посебна намена батерија полнач брзо smart полнење овој полнач, брз полнач, погоден водород никел, никел-кадмиум ќелија, ве молиме строго според полнење распоред. содржината на испорака : 100% Сосема Нов XSL 212 - 9 V полначот *1

Карактеристики на предлогот

Чашката Стандард:
НИ приклучокот, ЕУ приклучок
Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Тип:
Електричен
Батеријата Број:
2 парчиња
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
VariCore
екран:
No
Број На Модел На:
212-9V
Употреба:
9V

Купувачи како што избираат