.

.

Leige Накит Црното Spinel Прстен 925 Фунта Сребрена Свадба Вечера Прстени за Жените Круг Намали Prong Поставување парична Казна скапоцен камен Накит

Leige Накит Црното Spinel Прстен 925 Фунта Сребрена Свадба Вечера Прстени за Жените Круг Намали Prong Поставување

Оценка на посетителот:

DEN 4320.00 -40 %
DEN 7200.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни црното spinel Акцент Камења : лабораторија смарагд & com Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.65 cts Печат : s925 Камен Намалување на : круг намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Црна
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Spinel
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
RPR77059-БС
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Купувачи како што избираат