.

.

Тула антички ретро шарени позадина цигла црвена тула продавница Кинески ресторан позадина

Тула антички ретро шарени позадина цигла црвена тула продавница Кинески ресторан позадина

Оценка на посетителот:

DEN 979.00 -15 %
DEN 1151.52
Залиха
Достапно за нарачка


1 парче 53cm*950cm

Карактеристики на предлогот

Димензии:
Други
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
1 парче 53cm*950cm
Шема:
Цврста
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен

Купувачи како што избираат