.

.

12V Електроника заклучување на Собранието Електромагнетниот Ниска Потрошувачка на Енергија TFS-A21 право

12V Електроника заклучување на Собранието Електромагнетниот Ниска Потрошувачка на Енергија TFS-A21 право

Оценка на посетителот:

DEN 414.00 -7 %
DEN 445.44
Залиха
Достапно за нарачка

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер Тенок дизајн, безбедност и стабилност, ниска потрошувачка на енергија се Применува на кабинетот заклучи, шкафче брави, file кабинет брави, багаж брави, електрични брави, брави на вратите, електромагнетниот брави, фиока, весникот кутии за заклучување, сауна заклучување, шкафче електромагнетни брави, електрични брави, весникот кутии, сауна Електроника заклучување Дизајниран со отворен рамка тип и планината одбор, висока моќност. Лесно да се инсталира за електрично заклучување на вратата или други автоматско заклучување на вратата системи со монтажа одбор. Спецификации : Димензии : 53 x 26 x 23mm/2.08 x 1.02 x 0.9"(L X W X H) Напон : 12 V Струја : 0.8 Моќ : 9.6 W, должина на Кабел : 38cm Тежина : 142g
Пакет се вклучени :
1 x Електрично Заклучување на Собранието Електромагнетниот

Карактеристики на предлогот

Големина:
2.51 x 1.57 x 1.1 Inch(L X W X H)
Број На Модел На:
GH1554
Заклучување Тип:
Електромагнетни брави

Купувачи како што избираат