.

.

beibehang Обичај големи фреско сина Медитеранскиот стил на ѕид од тули позадина ѕид позадина de papel parede став quarto

beibehang Обичај големи фреско сина Медитеранскиот стил на ѕид од тули позадина ѕид позадина de papel parede

Оценка на посетителот:

DEN 734.00 -49 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Медитеранот
Површински Третман:
Печатени
боја:
15464885

Купувачи како што избираат