.

.

Помине Уметност Displayer Боја Шема Природни Јасна лак Боја Картичка Образец Лажни Нокти Совети Салон за Уметност Алатки за Solon Нокти Прикажи

Помине Уметност Displayer Боја Шема Природни Јасна лак Боја Картичка Образец Лажни Нокти Совети Салон за Уметност

Оценка на посетителот:

DEN 288.00
Залиха
Достапно за нарачка


Помине Уметност Displayer Боја Шема Природни Јасна лак Боја Картичка Образец Лажни Нокти Совети Салон за Уметност Алатки за Solon Нокти Прикажи
Една Кутија со 3 Совети Стенд 2 свиткана, 1straight
Плоштад Совети x 10pcs
Овална Совети x 10 компјутери

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прикажување На Полица
Број На Модел На:
HY-SLJYZ
Бренд Име:
nadeco
Големина:
11.5*7.5*3.6cm
Тежина:
68

Купувачи како што избираат