.

.

Нова Го Персонализирате Мода Накит Жени Мажи Хривнија Бронза Пролет Дрво Монистра Јаже Рачно Изработени Подароци Етничка Ретро Шарм Додатоци

Нова Го Персонализирате Мода Накит Жени Мажи Хривнија Бронза Пролет Дрво Монистра Јаже Рачно Изработени Подароци

Оценка на посетителот:

DEN 86.00 -5 %
DEN 90.72
Залиха
Достапно за нарачка


Нова Го Персонализирате Мода Накит Жени Мажи Хривнија Бронза Пролет Дрво Монистра Јаже Рачно Изработени Подароци Етничка Ретро Шарм Додатоци
Материјал : кравја кожа + кабелот јаже + дрво монистра Хривнија Должина : 17.0 cm ( плус 9cm прилагодлива должина) Бразлетна Ширина : 0.4 cm ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO/FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или E-mail, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат надоместени 4 Ние нема да бидеме одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас, Ако ти се врати на точка купени од нас тоа мора да се врати во Оригиналната Состојба и пакување со сите компоненти, додатоци и прирачник вклучени ве Молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата враќа објект ПОВРАТНИ информации КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС на : 1 Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден.7 Дена Неделно, Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден Ако не добивате нашиот одговор во рок од 24 часа, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BRT4095
Обликотшема:
Топката
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Чипка-Up
Должина:
21cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура На Злато Позлатен
Бренд Име:
EAMIOR
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Функција:
hpulseras mujer
Големина:
должина 17 cm , ширина 0.4 cm ( плус прилагодлива должина 9cm)
Бои:
Црно-кафеава

Купувачи како што избираат