.

.

USB 3.1 Тип C USB-C Повеќе 3 Портен Хаб & ТФ SD MS Читач на картички За КОМПЈУТЕР Macbook Поддршка на Windows 8 MacOS

USB 3.1 Тип C USB-C Повеќе 3 Портен Хаб & ТФ SD MS Читач на картички За КОМПЈУТЕР Macbook Поддршка на Windows

Оценка на посетителот:

DEN 729.00 -5 %
DEN 767.52
Залиха
Достапно за нарачка


USB 3.1 Тип C USB-C Повеќе 3 Портен Хаб & ТФ SD MS Card Reader Адаптер
За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет Macbook Поддршка на Windows 8 Mac OS
1. LED индикатор за напојување статус
2. Повеќе USB 3.1 интерфејс поддршка plug and play. топла трампа, лесен за употреба и носат.
3. Поддршка во текот тековната и unstant тековната заштита.
4. Поддршка USB 2.0 супер брзина на пренос
5. Возачот слободни, поддршка на windows XP, windows 7, 8 и за Mac OS,Linux.
6. независна снабдување обезбедува напојување за да се поврзете на уреди.
7. Напојување не е вклучен.
8. Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1 & Macbook & Лаптоп
9. Поддршка на Г-ѓа SD. SDHC. MMC. MMC2. РС MMC. UITRA2 SD. ЕКСТРЕМНИ SD . ЕКСТРЕМНИ 3 SD, ТФ (Micro-SD)

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
боја:
Црна
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
центар
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Купувачи како што избираат