.

.

WSFS Топла 10 Парчиња Пластични Аквариум Риба Резервоарот 2 Начин Воздушна Пумпа Контрола Вентили, Сина

WSFS Топла 10 Парчиња Пластични Аквариум Риба Резервоарот 2 Начин Воздушна Пумпа Контрола Вентили, Сина

Оценка на посетителот:

DEN 85.92
Залиха
Достапно за нарачка


10 Парчиња Пластични Аквариум Риба Резервоарот 2 Начин Воздушна Пумпа Контрола Вентили, Blue Product Име : Аквариум Воздушен Вентил
Материјал : Тешко Пластика; Боја : Сина
Конектори Дијаметар од (Секое) : 4 mm/ 0.16"
Навој Дијаметар : 9mm/0.35"
Вкупна Големина : 3.7 2.4 x x 0.9 cm / 1.4" x 0.96" x 0.35" (L*W*T)
Тежина : 13g
Пакет Содржина : 10 x Аквариум Воздушен Вентил
Сина тешко пластични материјали, 2 пат дизајн, 10 парчиња пакет.
Едноставен дизајн за лесна употреба.
На Aquaculture Воздушен Вентил може да биде поврзан аквариум цевки.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Пластични
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
Хидраулични
Структура:
Проверете
Број На Модел На:
SZ-WSFS-G004661
Притисок:
Други

Купувачи како што избираат