.

.

Мали Пластични 200pcs 4x6cm Накит Пакување Торба Подарок Торба Zip врвот Торба Торбичка 5C Подарок Торбичка

Мали Пластични 200pcs 4x6cm Накит Пакување Торба Подарок Торба Zip врвот Торба Торбичка 5C Подарок Торбичка

Оценка на посетителот:

DEN 89.00 -5 %
DEN 94.08
Залиха
Достапно за нарачка

98
/парче US $ 1. Превозот на плаќање не се враќа. Други земји : 15 -55 дена .16
/пакет US $ 1.48
/пакет US $ 1.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени .57
/парче US $ 0.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени .00
/парче
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
Превозот
САД : 10 - 35days.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.08
/пакет US $ 1. Други земји : 15 -55 дена .50
/парче US $ 1.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купуваат нешто
.26
/парче US $ 0. (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност. Тоа може да биде подолг.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 7$ .56
/пакет US $ 0. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 7$ .ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши .
5813117976071021 Особено се препорачува US $ 1., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши .)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот.70
/парче US $ 0.90
/парче US $ 0. Тоа може да биде подолг.35
/парче US $ 1.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Производ висина:
4mm
Производ должина:
6MM

Купувачи како што избираат