.

.

5 / 6 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob За Toyota е корола AYGO Verso RAV4 YARIS VITZ трговија на големо е-мејл мене

5 / 6 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob За Toyota е корола AYGO Verso RAV4 YARIS VITZ трговија на големо

Оценка на посетителот:

DEN 570.00 -5 %
DEN 600.00
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА
АКО ДИЈАМЕТАР Е ГОЛЕМИНАТА НЕ Е 5 CM
ТОА НЕ СЕ ВКЛОПУВА
ВЕ МОЛИМЕ НЕ ГО КУПАТ
Висок Квалитет На Опрема Shift Knob
За Corolla1992 19931994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
VERSO 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Дел име : Автомобил Опрема Shift Knob
Опрема Кутија :
Боја : Црна
Материјал : Висок Квалитет ABS+Висок Квалитет на СТП
Сертифицирани : ПОНИ (Како што е подолу слики) Високо квалитетен материјал и Поголема сигурност
Гаранција : 12 Месеци ( Професионални & Одговорна )
Објектот Дијаметар : 5 cm Бесплатен Превозот Автомобил Опрема се Држи копчето Shift Knob 6 Брзина За Toyota е корола E10 E11 E12 1992-2009 Verso 2002-2009 AYGO AVENSIS T22 STARLET YARIS VITZ RAV4
Автомобил Модел :
за 2005-2014 Toyota AYGO
за 2002-2009 Toyota Verso
за 1992-2009 Тојота е корола
за 1994-2000 Toyota RAV4
за 1999-2005 Toyota YARIS/VITZ
Боја : сребро, покриени вистинска кожа
Капи : 5 / 6 брзина
100% нов бренд

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
5 брзина, 6 брзина
Тип На Објект:
опрема shift knob
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
2005-2014
Објектот Тежина:
0.200004kg
Објектот Должина:
10.000004cm
Објектот Висина:
6.000004cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Материјал Тип:
вистинска кожа + ABS
Објектот Ширина:
6.000004cm
1:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
3:
автомобил опрема shift knob
4:
опрема shift knob
5:
shift менувачот knob за тојота
6:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
7:
опрема shift knob
8:
опрема shift knob
9:
опрема shift knob
10:
опрема shift knob

Купувачи како што избираат