.

.

Креативни Исламската Ѕид Налепници Арапски Муслимански Дома Декор Vinilos Paredes Троседот Ѕид Декорација Отстранлив Водоотпорен Bismilla М-05

Креативни Исламската Ѕид Налепници Арапски Муслимански Дома Декор Vinilos Paredes Троседот Ѕид Декорација Отстранлив

Оценка на посетителот:

DEN 318.00 -5 %
DEN 334.56
Залиха
Достапно за нарачка


Заврши големина : widthxhigh
Мала : 57x28 cm(22.4x11 инчи)
Медиум : 116 х 57 см(45.6x22.4 инчи)
Defaut Боја : Црна
Материјал :
Се Прилагодите Боја :
Ако сакате други бои, ве молиме изберете од боја шема и ни остави боја број.На пример : боја 1#.
Се Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк
658 можеби, исто така, како парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Карактеристики на предлогот

Големина:
116x57cm, 57x28cm
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ѕидот налепница
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
боја:
прилагодено боја
is_customized:
yes
Од:
yiwu
Finsh Големината(Мали):
57x28 cm(22.4x11 инчи)
Finsh Големина(Medium):
116 х 57 см(45.6x22.4 инчи)
Број На Производ:
М-05
погоден за места:
дома, кујна, канцеларија, свадба и повеќе ..

Купувачи како што избираат